sportskaastrologija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svima koji to misle da nisu

Ići dole

Svima koji to misle da nisu Empty Svima koji to misle da nisu

Počalji  Franco Pet Jul 31, 2009 2:18 pm

Dragi moji,
Danas 31 Jula 2009 citao sam poznati casopis TIP i resio sam da vam napisem nesto apsolutno iskreno
uvredilo to bilo koga od vas ili ne. Ako je iko od vas mislio da ce ustedeti uzimajuci
besplatne tipove iz novina ili sa net-a strasno se prevario. Ko nije shvatio shvatice i sam.Vremenom i
bolno po svoj dzep.
Ja sam inace pre izvesnog vremena pisao nekim nasim listovima nudeci im besplatno tipove na mesec dana.
Razlog je bio taj sto sam mislio da tamo, a jedan list je nas najpoznatiji iz sveta sporta, rade ljudi koji se
slabije razumeju u posao kojim se bave a to je tipovanje.Doduse, bio sam u pravu, medjutim vecina tih listova
izgleda ima nekakve dogovore sa kladionicama.To ostaje na vama da prosudite.
Nemojte verovati kada neki list tvrdi, koliki broj pogodjenih parova ima. Oni svi daju prognoze za tikete,
dakle racunajte broj pogodjenih tiketa. Ja nisam proveravao ali tvrdim da je svako ko koristi prognoze iz
novina na gubitku.Sigurno.
Za njih je to igra na srecu.A bogami i na dogovor.
Ne znam kako se vi osecate ali ja bih se sigurno identifikovao sa majmunom da uopste proveravam bilo ciju i bilo
koju prognozu iz novina.Zar je moguce da bilo ko veruje u prognoze koje mozete naci u jednom casopisu jedne
kladionice.Pa stvarno.
Ili na internet sajtovima koji uz sve reklamiraju i kladionice.
Bilo koji sajt koji reklamira bilo koju kladionice nece biti na strani kladionicara.To je normalno.
Od kladionicara nikakve koristi posto bi svi da dobiju garantovane tipove besplatno.Toga nema dame i gospodo.
Povod je hajde da vam i kazem utakmica Lugano-Thun svajcarska liga. Nisam mogao da verujem da su neki
tipovali na Lugano.Dovoljno da vam popadaju tiketi.
I sad od nekoliko parova kada izracunate procenat pogodaka bogami ide i preko 80% a vi bez zarade.
Ali to je vas izbor ko voli.Ja ne volim.
Cuo sam inace razne razloge recimo od mog prijatelja da on hoce da sa 50 dinara uzme 100.000.
Dobro nema smisla diskutovati o tome koliko je to maloumno.Ali covek se oslanja na srecu, pri tom
demantujuci sam sebe kad god me pita za neki tip. Jel' da?
Nego vole ljudi besplatno a vole i da ucestvuju u kupovini novih fotelja u kladionicama.
Vodite racuna i o tipovima koje daju fudbaleri. Prvo zasto mislite da im treba verovati, cime su motivisani
da ozbiljno procenjuju snagu timova?
A to je fenomenalno pokrice za jedan list kako je eto ozbiljan pa kontaktira i fudbalere.
Ko u ovo sve veruje neka mu je Bog u pomoci.
Ovde besplatne tipove mozete naci ponekad ali ono sto mozete ocekivati to je prilika da naucite da
radite predikcije sami.
Franco
Franco
Admin

Broj poruka : 239
Datum upisa : 13.06.2009
Godina : 65
Lokacija : Beograd

http://www.francomultilink.wtcsites.com/

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu