sportskaastrologija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovo pravilo lepo u djubre

Ići dole

Ovo pravilo lepo u djubre Empty Ovo pravilo lepo u djubre

Počalji  Franco Pet Sep 25, 2009 4:11 pm

E sad kakva je razlika izmedju onih koji se klade i onih koji se ne klade a koriste astroloske metode predikcije.Oni koji se klade bi da obese ove koji se ne klade jer i sami znaju da pravilo Mesec u praznom hodu, favoriti pobedjuju jeste za one bez elementarnog nivoa savesti i sa oskudnim poznavanjem ove vrste predikcije. A na raznim forumima sam nailazio na euforicne tekstove kako eto favoriti pobedjuju uglavnom kada je Mesec u praznom hodu sa potpuno logicnim objasnjenjima iz Bajki-brace Grim. E pa evo danas 25 Sep 2009. pa svi koji misle da ce im to 'uglavnom' sa tim 'favoritima' doneti nesto dobro neka pogledaju celu Francusku 2 ligu i gde su to sve ti cuveni 'favoriti' pobedili. Pa samo je Clermon pobedio.
A sta je sa ostalim parovima? Pa eto i Wales liga tim TNS u ulozi pravog velikog favorita sta je uradio, pa nereseno dragi moji.
Znaci to pravilo je za poneti pa u korpu za otpatke jer nije lepo bacati po ulici.
I ako ga primenjujete neka vam je Bog u pomoci. Ja ga zaobilazim a ponekad kao sto vidite dam predikciju kao za France 2 ligu da ce Clermon pobediti.
Franco
Franco
Admin

Broj poruka : 239
Datum upisa : 13.06.2009
Godina : 65
Lokacija : Beograd

http://www.francomultilink.wtcsites.com/

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu